28 червня День Конституції України

24.06.16

Шановні земляки, дорогі друзі!

Від імені районної державної адміністрації, районної ради прийміть найкращі вітання з 20-ю річницею Конституції України.

Основний Закон нашої держави – це правовий фундамент, на якому будується весь суспільний устрій України, це важливий крок у розбудові суверенної і незалежної, демократичної, соціальної, правової держави, запорука стабільності і національної злагоди, консолідації усіх суспільних сил. Конституція України є універсальним механізмом визначення і реалізації прав і свобод громадян, захисту їх життя, здоров’я, честі, гідності. Вона розвивається, вдосконалюється і змінюється разом і заради суспільства. До цього спонукають норми європейського права, світові демократичні цінності.

Сьогодні, втілюючи в життя положення Основного Закону, ми згуртовуємося навколо ідеї економічного та духовного відродження України, подолання усіх кризових явищ, у тому числі, сепаратизму. Наша правова свідомість, наші юридичні знання, наше вміння і бажання керуватися у повсякденному житті нормами чинної Конституції – ось той реальний шлях до процвітання і прогресу українського суспільства.

З нагоди 20-річчя Конституції зичимо всім жителям району міцного здоров’я, щастя, миру і добробуту. Нехай радість і достаток завжди панують у ваших родинах!

Голова районної державної адміністрації Микола Підболячний

Голова районної ради Олексій Авраменко