З початку року в Єдиному реєстрі зареєстровано податкових накладних на 93 млрд. гривень

25.03.14

За січень-лютий 2014 року суб’єкти господарювання зареєстрували в Єдиному реєстрі податкових накладних 8,2 млн. документів. Загальна сума зареєстрованих накладних становить майже 93 млрд. гривень.

Із загальної кількості накладних майже 851 тис. – це документи із сумами ПДВ понад 10 тис. гривень. Нагадаємо, що реєстрація таких накладних була введена з 1 січня 2012 року.

Загалом за перші два місяці цього року реєстрацію податкових накладних здійснили майже 87 тис. платників податків.

За статистикою Міндоходів, з початку року за запитами як продавців, так і покупців було надано понад 462 тис. виписок з ЄРПН.

Прес-служба Міндоходів