Шановні тульчинці!

27.06.18

Від імені районної ради, депутатського корпусу щиро вітаю вас з нагоди державного свята – Дня Конституції України!

28 червня 1996 року стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. Саме у цей день, 22 роки тому, Верховна Рада України прийняла Основоположний Закон – Конституцію України. Цей документ закріпив прагнення українського народу жити у власній суверенній державі. Найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність Конституції – це фундаментальні засади, на яких має ґрунтуватися сьогодення та майбутнє українського народу.

Незалежність, державний суверенітет і територіальна цілісність – ось ті фундаментальні цінності, які кращі сини та доньки Батьківщини сьогодні захищають від ворожих зазіхань ціною власного життя та здоров’я.

У цей доленосний для всіх нас час маємо докласти максимальних зусиль та використати усі можливості задля того, щоби зберегти конституційний лад, відновити мир та спокій на українській землі!

У цей складний для країни час ми відчуваємо себе ще більш єдиними, монолітними та дякуємо Богу за те, що в часи випробувань ми відчуваємо його захист і підтримку.

Демократичний розвиток ніколи не був легким. Однак всі ми маємо набратися терпіння і віри у те, що наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буде назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

В переддень цього урочистого дня щиросердно бажаю усій громаді район уміцного здоров’я, родинної злагоди, миру та щастя. Пам’ятаймо, що патріотизм і висока громадянська відповідальність, мудрість і витримка, усвідомлене розуміння викликів часу, прагнення зберегти спокій у суспільстві  – ось необхідна основа для консолідації українського народу.

Бажаю, щоб у ваших родинах завжди панував світлий настрій, міцніло почуття гордості за рідну Україну та впевненість у кращому й благополучному житті у власній державі.

Хай здійснюються наші спільні задуми та мрії, у кожнім серці квітне любов до рідного краю, а високі громадянські почуття згуртовують нас для нових перемог на шляху піднесення духовності та поліпшення добробуту народу!
Хай завжди над нашою Україною буде чисте небо, лагідне, життєдайне сонце та мир!

Зі святом вас, дорогі земляки!

Голова районної ради                               Олексій Авраменко