23 вересня проведений семінар Тульчинським бюро правової допомоги

28.09.16

23 вересня працівники Тульчинського бюро правової допомоги провели семінар в Тульчинському районному центрі зайнятості на якому висвітлили проблемні питання безробітних громадян та шляхи їх вирішення.

Також під час зустрічі присутнім розповіли про основні принципи роботи бюро допомоги та всієї системи безоплатної правової допомоги. Під час зустрічі заступник начальника Тульчинського Бюро правової допомоги Руслан Швець розповів про відкриття бюро правової допомоги, його основні завдання, послуги, якібудуть надаватися громадянам, контактні телефони та графік роботи. Усі охочі мали змогу отримати інформаційні матеріали та задати запитання, які їх цікавлять.

Нагадуємо: єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів)

Тульчинське бюро правової допомоги
23600, Україна, Вінницька область,