Відбулася 5 сесія районної ради 7 скликання

28.04.16

28 квітня 2016 року в м. Тульчині відбулася 5 сесія Тульчинської районної ради 7 скликання за участю 29 з 34 обраних депутатів, першого заступника голови Вінницької обласної Ради Щербаківської Л.М., голови Тульчинської РДА Підболячного М.В., депутата обласної Ради Мельника А.Ю.

На пропозицію голови районної ради Олексія Авраменка депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять учасників АТО, які загинули, захищаючи нашу державу. Депутати розглянули 22 питання порядку денного, зокрема:

1) Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території району;

2) Про комплексну оборонно-правоохоронну програму Тульчинського району на 2016-2020 роки «Безпечна Тульчинщина – взаємна відповідальність влади та громад»;

3) Про районну програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у Тульчинському районі на 2016-2020 роки;

4) Про районну цільову соціальну комплексну програму підтримки сім’ї, молоді, демографічного розвитку, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, попередження торгівлі людьми та протидії  насильства в сім'ї на 2016 - 2018 роки та ін.

В якості запрошених на пленарному засіданні були присутні сільські, селищні, міський голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, підприємств, установ і організацій, політичних і громадських формувань, представники ЗМІ.

Перед присутніми доповідали начальник Тульчинського відділу поліції ГУ ДСНС України у Вінницькій області Костишен В.І., перший заступник керівника Немирівської місцевої прокуратури Бондар А.В., виступили перший заступник голови Вінницької обласної Ради Щербаківська Л.М., депутат обласної Ради Мельник А.Ю.