Власне житло для дітей-сиріт

27.12.18

27.12.2018 року, голова Тульчинської районної державної адміністрації Чуба В.В., перший заступник голови  РДА Боровський О.В, заступник голови районної ради Григорьєва Н.І., начальник служби у справах дітей РДА Поліщук В.Л.,  сільський голова с. Холодівки Деркач Ю.В., офіційно вручили документи та ключі, від житлового будинку, придбаного за кошти державної субвенції та коштів місцевого бюджету Холодівської сільської ради, жителю с. Холодівка, що має статус особи з числа дітей-сиріт.

Як зазначив голова районної державної адміністрації, така державна програма діє в Україні вже другий рік: уперше з часів Незалежності діти-сироти можуть отримати власне житло в рамках програми, ініційованої Урядом та Президентом України.

Окрім ключів, від районної державної адміністрації та районної ради власнику будинку, також було подаровано цінний подарунок.

У свою чергу, районна державна адміністрація та районна рада й надалі продовжуватимуть працювати в напрямку придбання об’єктів нерухомості, для передачі їх у власність дітям-сиротам та повнолітнім особам з їх числа, адже на наступний 2019 рік, Урядом також передбачено відповідні видатки на таку вкрай необхідну справу.