28 липня 2014 року - День хрещення Київської Русі – України

28.07.14

Шановні жителі Тульчинського району, дорогі друзі!
Щиро вітаємо Вас з Днем хрещення Київської Русі! У День Святого рівноапостольного Князя Володимира з року в рік ми відзначаємо це свято як початок утвердження християнства на Русі.
Безмежна глибина християнської віри протягом тисячоліть сприяла формуванню цивілізаційного поступу націй. З будівництвом та зведенням соборів, церков і монастирів закладалися основи державотворчих засад – розвивалися культура, наука, освіта і дипломатія, розроблялися закони. Християнська мораль на багато століть стала суспільним законом, а Київська Русь – частиною європейської цивілізації.
Цьогоріч Україна відзначає 1026 років з часу прийняття християнства нашими далекими предками. На складному шляху системної модернізації незалежної України ми переконані, що Господь допоможе нам віднайти у собі сили і наснагу для подолання зовнішньої агресії, труднощів і перешкод. У взаємній повазі та любові, у щоденній праці та звершеннях, у справах милосердя і співчуття всі ми будемо докладати зусиль до того, щоб не тільки життя наше особисте, а і життя суспільства облаштовувалося за Божими заповідями, на міцному фундаменті кращих духовних надбань Київської Русі.
 
З повагою
Голова районної державної                         Голова районної
адміністрації                                                  ради
                 Галина Роспутна                                      Олексій Авраменко
Повернутись