Засідання постійної комісії районної ради

30.10.18

30 жовтня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, проведення економічних реформ, виробництва товарів народного споживання під головуванням голови комісії Ігоря Подоляка.

До порядку денного комісії було внесено ряд питань, зокрема по питанню «Про надання погодження райдержадміністрації на внесення змін до районного бюджету» виступила начальник фінансового управління РДА Євгенія Ніколаєнко, яка  детально проінформувала членів бюджетної комісії по ряду субвенцій з місцевих бюджетів, які надійшли на утримання об’єктів спільного користування  та інш.

Членами комісії  також було внесено зміни до рішення бюджетної комісії, щодо будинку сімейного типу, в якому мало б бути відмічено поштову адресу та прізвище власника.

Депутати підтримали запропоновані проекти рішень.

Інші питання, що були внесені до розгляду на постійну комісію депутати рекомендували розглянути на спільному засідання постійних комісій районної ради.

В роботі комісії брала участь заступник голови районної ради Надія Григорьєва.