5 грудня – День працівників статистики

05.12.14

Районна державна адміністрація, районна рада вітають працівників управління статистики у районі, ветеранів галузі з професійним святом – Днем працівників статистики.

Ваша праця є надзвичайно потрібною і актуальною для аналізу і прийняття рішень у різних сферах діяльності на всіх рівнях державного управління. Щоденна наполеглива праця управління статистики у районі дає змогу оперативно і дієво впливати на окремі проблемні питання, розробляти прогнозні показники соціально – економічного розвитку району.
Працівникам статистики району притаманні глибокі знання, високий професіоналізм, чіткість і акуратність у роботі з величезним масивом цифрової інформації. І все це стосується жіночого колективу, представники якого традиційно забезпечують також і сімейний затишок.
Колективу управління, ветеранам галузі висловлюємо слова подяки і найсердечніші побажання в житті. Нехай радість і щастя, благополуччя і міцне здоров’я, сімейна злагода і безхмарне небо будуть надійними супутниками всім вам на довгі роки. Досягнень вам у роботі і шани від людей!

Галина Роспутна,                              Олексій Авраменко,
голова районної державної           голова районної
адміністрації                                     ради