Загальні збори громадян у Крищинецькій територіальній громаді

08.02.19

Відповідно до графіку проведення загальних зборів громадян за місцем проживання, 8 лютого 2019 відбулись загальні збори громадян села Крищинці.

В роботі зборів брали участь заступник голови районної ради Надія Іванівна Григорьєва та заступник голови районної державної адміністрації Вадим Вікторович Шклярук.

Про роботу сільського голови прозвітував Семенюк Василь Васильович, акцентувавши увагу на питаннях виконання місцевого бюджету, програми соціально-економічного розвитку села, благоустрою, тощо.

Підсумовуючи, голова територіальної громади відмітив, що  за результатами рейтингової оцінки територіальних громад району Крищинецька територіальна громада посіла друге місце. Разом із тим, перед громадою сьогодні стоять нові завдання, які усією територіальною громадою покликані  вирішувати.

В роботі зборів також взяли участь та прозвітували Сідовічев В.В. - директор Крищинецької ЗШ І-ІІІст., Ціхомський М.П. - юрист ТОВ «АК «Зелена долина»».

На запитання мешканців громади стосовно пенсійного забезпечення та надання субсидій виступили Мельник А.В. – начальник районного управління Пенсійного фонду України та Корчак В.В. – начальник відділу управління соціального захисту населення райдержадміністрації, які теж брали участь у загальних зборах.