9 листопада – професійне свято працівників культури

07.11.14

5 - 6 листопада 2014 року в м.Тульчині відбувались урочистості з нагоди відзначення  Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, під час яких було вшановано трудовий та студентський колективи Тульчинського училища культури, працівників всіх закладів культури, розташованих на території району.

В урочистих заходах взяли участь голова районної державної адміністрації  Галина Роспутна, начальник організаційного відділу районної ради Віталій Вільчинський, Тульчинський міський голова Валерій Весняний, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Катерина Третьякова.

Під час урочистостей було відзначено почесними грамотами райдержадміністрації, міської ради кращих трудівників галузі в 2014 році. А відділ культури і туризму райдержадміністрації висловив щиру Подяку Тульчинському училищу культури за багаторічну співпрацю та активну участь в культурно-мистецькому житті району. Урочистості супроводжувались художніми номерами як аматорських колективів, так і окремих виконавців.