Анатолій Олійник: «Разом ми здатні організувати заходи, необхідні для оборони нашої області»

04.08.14

04.08.2014 | Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Таке переконання голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник висловив 4 серпня під час щотижневої робочої наради з керівниками управлінь та департаментів регіону.

У ході зібрання очільник Вінниччини повідомив, що над територією області було зафіксовано появу безпілотників, що сигналізує про можливі диверсійні прояви. Тому на порядку денному – поновлення системи оборонних заходів.

«Вінниччина - прикордонна область, тому є низка пов’язаних з цим питань, які зараз в роботі, - зазначив Анатолій Олійник. – 7 травня ми вже відпрацьовували спільні дії по забезпеченню територіальної оборони регіону. Частина людей, задіяних у цих заходах, перебуває сьогодні на Сході нашої держави. Тому до кінця дня ми переглянемо бачення подальших дій та опрацюємо всі організаційні моменти щодо системи взаємодії й оповіщення». 

Голова облдержадміністрації також зауважив, що незабаром відбудеться часткова ротація бійців батальйону територіальної оборони № 9, і належить зробити все для того, аби вінницькі військовики не відчували ні в чому потреби. «Ми не повинні допустити відправки наших вояків на Схід без належної амуніції», - наголосив керівник області, доручивши створити резерв бронежилетів, якими, за потреби, можна було б оперативно забезпечити військовиків. 

«Думаю, що всі разом ми здатні організувати заходи, необхідні для оборони нашої області», - підсумував Анатолій Олійник.
 
 
Повернутись