Мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи

24.11.14

21 листопада 2014 року в м. Тульчині на площі перед районним будинком культури проведено урочистий мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи. Захід відбувся за участю голови районної ради О.Авраменка, міського голови В.Весняного, державних службовців, громадсько-партійних активістів, делегацій трудових колективів, представників районних ЗМІ.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної ради Олексій Авраменко та  учасник революційних подій у Києві в 2004 та 2013-14 роках, голова громадської організації «Тульчинська сотня допомоги бійцям АТО», підприємець Олег Новіков, який розповів про волонтерські будні, візити в зону АТО, закликав земляків до активної підтримки наших захисників на сході країни.

Учасники мітингу вшанували хвилиною скорботного мовчання світлу пам’ять всіх героїв, що полягли за громадянські права народу і незалежність України. Проведено покладання квітів до підніжжя щогли з Великим Державним Прапором України. Тематичні мистецькі виступи стали окрасою заходу.