Вінницька область та Ясський повіт продовжують налагоджувати співпрацю

08.07.14

У рамках активного співробітництва Єврорегіонів «Дністер» і «Сірет-Прут-Ністру» на запрошення голови Ясської повітової Ради з 3 по 5 липня поточного року заступник керівника виконавчого апарату Вінницької обласної Ради - керуючий справами Степан Нешик перебував у місті Ясси, Румунія, де взяв участь у конференції. Делегація обмінялась досвідом з представниками адміністративно-територіальних одиниць Румунії та Молдови.

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся голова Єврорегіону «Сірет-Прут-Ністру», голова Ясської повітової Ради Крістіан Адомніцей, який у своєму виступі акцентував увагу на високому   рівні співробітництва між Ясським повітом і Вінницькою областю та Єврорегіонів «Сірет-Прут-Ністру» та «Дністер».

Під час заходу Степан Нешик виступив з доповіддю на тему: "Система місцевого самоврядування в Україні, реалії та перспективи реформування". Виступ викликав інтерес у іноземних колег і жваве обговорення учасниками заходу.

Крім того, в рамках візиту Степан Нешик відвідав соціальний центр для дітей - сиріт "Galata", де ознайомився з результатами реформування системи соціальної допомоги на рівні повіту і реалізацією грантових проектів у соціальній сфері.

Враховуючи великий інтерес європейських партнерів до України, під час заходу Вінницькою стороною було запропоновано провести наступну конференцію в місті Вінниці в березні-квітні наступного року.