Засідання районного штабу

02.07.14

1 липня 2014 року проведено чергове засідання штабу сприяння охороні громадського порядку за участі голови райдержадміністрації Г. Г. Роспутної та голови районної ради О. П. Авраменка. На порядок денний винесено питання щодо загострення суспільно-політичної ситуації в східних областях України, відновлення заходів з проведення АТО та наслідків, які можуть виникнути в результаті активних антитерористичних дій в Луганській та Донецькій областях.

Розглянуто також питання діяльності райвійськкомату, військової частини, правоохоронних органів. Керівникам доведено завдання – не допустити випадків дестабілізації суспільно-політичної ситуації, проявів сепаратизму, скоєння терористичних актів на території району.
На засіданні обговорено питання щодо належного рівня матеріально-технічного забезпечення військової частини та районного військового комісаріату. Особливу увагу було звернуто на створення умов та проведення заходів із забезпечення функціонування роти охорони у відповідності до вимог директивних документів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та оперативного командування «Північ».
Крім цього, розглянуто питання стосовно можливості покращення матеріально-технічного оснащення тульчинців – учасників подій на сході держави у розрізі забезпечення їх продуктами харчування, обмундируванням, засобами захисту (бронежилети, шоломи), біноклями, тепловізорами, тощо. Голова районної ради Олексій Авраменко акцентував увагу на необхідності активізації даного напрямку роботи усіх членів штабу, а також на координації спільних дій з метою недопущення випадків виникнення надзвичайних ситуацій з особами, які доставляють вантажі з гуманітарною допомогою до місця призначення.