Більше півтисячі вінничан цієї осені призвуть на строкову службу до армії

05.10.17

В Україні стартувала осіння призовна кампанія.

Заступник голови районної ради Григорьєва Н. взяла участь в урочистостях приурочених проводам строковиків до лав Збройних Сил України, яких цьгоріч у районі  - 18. Заступник голови районної ради висловила слова вдячності батькам за виховання їх дітей та побажала строковикам міцного здоровя, козацького духу та мирного неба усім нам.

Для довідки:

З Вінниччини до армії цьогоріч  призвуть 535 строковиків. Про це повідомив  начальник відділу комплектування та призову, заступник військового комісара  Вінницької області Михайло Дзигаленко.

За його словами, із 535  призовників  - 310  підуть у Збройні Сили України,  200 - у Нацгвардію України та 25 осіб служитимуть у   Державній спецслужбі транспорту.

"Жоден призовник не буде приймати участь в антитерористичній операції, яка зараз відбувається на Сході нашої України. Призиватимуться  юнаки,  яким виповнилося 20 років, та які не досягли 27-го віку. Час проходження строкової військової служби зараховується до страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби. За призваними військовослужбовцями зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток, за умови офіційного працевлаштування до призову", - уточний  Михайло Дзигаленко.

На період строкової служби держава забезпечує строковиків соціальним пакетом, який складається з грошової допомоги при призові та звільненні, повного державного утримання під час служби, надання відпустки тривалістю у 10 календарних днів.