Будується модульний опалювальний пункт у Юрківській школі

05.09.17

У Юрківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Тульчинського району навчається 92 учні, в тому числі,  11 маленьких першокласників. Привітати школярів з початком нового навчального року приїхав депутат обласної Ради Ярослав Хребтій. Він побажав школярам, педколективу та батькам наснаги, успіхів, нових здобутків, а також зазначив, що співпраця і взаємодія на усіх рівнях завжди дає гарні результати.

– Нині в активній стадії знаходиться будівництво модульного опалювального пункту Юрківської школи, – зазначив Ярослав Віталійович. – На реалізацію проекту направлені кошти обласного, районного та сільського бюджетів. Дякуємо за підтримку усім, хто йшов і продовжує йти з нами пліч-о-пліч на шляху до досягнення такої важливої мети.

Досі котельня розміщувалася у самому приміщенні школі, що заборонено  технікою безпеки.

– Будівництво опалювального пункту нарешті позбавить нас багатьох проблем в холодний період, забезпечить належні умови навчального процесу в частині дотримання пожежних вимог і вимог безпеки, – наголосила Юрківський сільський голова Яна Шкуропат. – Спільно з нашими партнерами ми змогли залучити на реалізацію зазначеного проекту кошти різних бюджетів (обласного, районного, сільського)  та стали переможцями 14 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.