ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

03.04.14

Тульчинське відділення Немирівської об”єднаної державної податкової інспекції Головного Управління Міндоходів у Вінницькій області з метою своєчасного  інформування суб”єктів господарювання  про зміни у податковому законодавстві у квітні 2014  року проводить семінари на тему :

„Застосування норм Податкового кодексу України та подання податкової звітності  за І квартал 2014 року”

09 квітня  2014року–  для суб”єктів господарювання – юридичних осіб усіх форм власності.Семінар проводиться за участю лектора  ВФ ДП „Сервісно-видавничого центру Міндоходів України у Вінницькій області ”.

10 квітня  2014 року– для бухгалтерів неприбуткових організацій та бюджетних установ

11 квітня  2014року–  для суб”єктів господарювання – приватних підприємців

Зазначені семінари  відбудуться у актовому залі  Тульчинського відділення Немирівської об”єднаної державної податкової інспекції Головного Управління Міндоходів у Вінницькій області  ( каб.27). Початок о 10.00 год.