До відома громадян району

07.07.14

Відділ Держземагентства у Тульчинському районі доводить до відома громадян району про те, що із 03.07.2014 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний земельний кадастр» щодо скасування плати за внесення відомостей до Державного земельного кадастру та змін до них».

Відповідно до закону скасована плата за:
  • державну реєстрацію земельної ділянки;
  • внесення змін до відомостей Поземельної книги щодо цільового призначення земельної ділянки, складу угідь, нормативної грошо­вої оцінки, а також до відомостей про межі земельної ділянки (у разі їх встановлення (відновлення) за фактичним використанням зе­мельної ділянки);
  • державну реєстрацію обмежень у використанні земель;
  • внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту.
Звертаємо увагу, на те що надання відомостей з Державного земельного кадастру для фізичних та юридичних осіб  залишається в розмірі 53 грн., а за зверненням органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування здійснюються безоплатно.
Прийняті зміни до Закону України «Про Державний земельний ка­дастр» сприятимуть зменшенню фінансового навантаження на фізичних та юридичних осіб, оскільки адміністративні послуги щодо внесення ві­домостей до Державного земельного кадастру та змін до них будуть здійс­нюватися на безоплатній основі.