Двомісячник по благоустрою населених пунктів району

27.03.14

Згідно розпорядження голови районної ради з 20 березня по 20 травня 2014 року в районі проводиться двомісячник по благоустрою населених пунктів району, в ході якого проводяться роботи з санітарної очистки населених пунктів, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, облаштування та очистки криниць, висаджування дерев, квітів, багаторічних трав, вапнування бордюрів тротуарів, розбивки клумб, впорядкування братських могил, кладовищ, пам’яток історії та культури, збереження наявних та створення нових парків, скверів, лісопарків.

З метою санітарної очистки, благоустрою і впорядкуванню територій населених пунктів, впорядкування наявних та створення нових зелених насаджень в період двомісячника благоустрою населених пунктів району, будуть проведені в рамках акції «День довкілля» суботник 12 квітня 2014 року та до Великодня 17 квітня 2014 року акцію «Чистий четвер».

Також, оголошено районний Конкурс на кращу організацію робіт під час проведення двомісячника благоустрою населених пунктів району.