Експедиція 12-ти європейських цінностей

04.07.14

1 - 7 липня 2014 року громадська організація "Наше Поділля" за підтримки управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації та «Європейської молодіжної фундації» Ради Європи проводить проект під назвою «Експедиція 12-ти європейських цінностей».

У проекті беруть участь молоді люди із різних географічних частин України – зі сходу, заходу, півночі, півдня, центру та Криму. В рамках заходу відбувається неформальне навчанням 12-тьом європейським цінностям, на яких базується будь-яке цивілізоване суспільство.

Стартувала експедиція зі сплаву по річці Південний Буг - найважливішій водній артерії Поділля. Молоді учасники проекту ознайомилися із цінностями європейського суспільства. Разом із професійними фасилітаторами та представниками "Вуличного театру Вінниці" учасники готують коротенькі вистави на тему кожної із цінностей, які презентуватимуть 6 липня 2014 року на Европейській площі міста Вінниці.

Основна мета проекту - навчити учасників 12-ти європейським цінностям, котрі критично необхідні на шляху побудови демократичного та цивілізованого суспільства, дати їм можливість осмислити їх та презентувати для широкої вуличної аудиторії.

Цінності, що будуть розглядатись: мир, права людини, демократія, повага до людського життя, повага до інших культур, гендерна рівність, соціальна справедливість, індивідуальна свобода та самовираження, толерантність, свобода віросповідання, верховенство права, солідарність та підтримка інших.

Також метою є побудова доброзичливих зв'язків між представниками різних регіонів України, які потерпають вже більш як півроку від системної політичної та соціальної кризи.

Проект зібрав учасників із Вінниці, Чернігова, Рівного, Запоріжжя, Донецька та Автономної Республіки Крим.