Координаційна рада

04.04.14

4 квітня 2014 року відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування за участі голови районної ради Авраменка О.П., голів сільських, селищних, міської рад. Відповідно до плану роботи по питанню: «Про стан забезпечення населення району якісною питною водою та перспективи вирішення проблемних питань у сфері водопостачання» виступили начальник архітектури та містобудування райдержадміністрації Руденко В.І., завідуюча відокремленим міжрайонним відділом лабораторних досліджень Вінницького обласного центру Держсанепідемслужби України Рябікіна Р.М., в.о. начальника Тульчинського ДП КП «Вінницяоблводоканал» Щур А.П. В обговоренні даного питання взяли участь голови Журавлівської, Копіївської та Михайлівської територіальних громад.

По питанню «Про заходи з благоустрою населених пунктів району» проінформували перший заступник голови райдержадміністрації Побережник В.І., начальник філії «Тульчинської ДЕД» Жмуд В.В., начальник ДАІ у Тульчинському районі Ронський О.М., директор ДП «Тульчинське ЛМГ» Поліщук В.А., Кирнасівський селищний голова Процишин В.П.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Шевчук С.В. поінформував голів сільських, селищних, міської рад по питанню «Про заходи по виконанню постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 року №65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».

Голова районної ради Авраменко О.П. поінформував посадовців місцевого самоврядування про завершення проведених зборів громадян за місцем проживання в районі та підвів підсумки засідання.