Координаційна рада

21.05.14

20 травня 2014 року відбулось спільне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради та районної координаційної ради з питань оздоровлення дітей та підлітків. Про організаційні заходи з підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії 2014 року проінформував начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Богач М.В. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Митрицан М.М. доповів про організацію роботи таборів денного перебування при навчальних закладах, директор Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Попов І.Є. ознайомив членів координаційних рад про фінансування та часткове відшкодування витрат на оздоровлення дітей шкільного віку за рахунок коштів Фонду страхування з тимчасової втрати працездатності. Про медичні аспекти та дотримання санітарно-гігієнічних вимог в місцях оздоровлення та відпочинку проінформували заступник головного лікаря по охороні дитинства та полого допомозі Тульчинської ЦРЛ  Петрунько Г.Д. та лікар загальної гігієни Тульчинського міжрайонного лабораторного центру Слупачик Л.М.  Про готовність ТОВ «ДС «Подільський Артек» до відкриття оздоровчого сезону 2014 року доповіла заступник директора з виховної роботи ТОВ ДС «Подільський Артек».

На засіданні  також  було підведено підсумки двомісячника благоустрою населених пунктів району, по даному питанню проінформував начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Руденко В.І.

Про організаційні заходи щодо проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів району доповів районний військовий комісар Слободянюк Д.М.

Про стан готовності виборчих дільниць до проведення виборів Президента проінформував начальник юридичного відділу райдержадміністрації  Глізнєцов В.М.

В засіданні за участі голів сільських, селищних, міської рад, керівників районних відділів та служб взяли участь голова районної ради Авраменко О.П. та голова районної державної адміністрації Роспутна Г.Г.