Обласний благодійний марафон

01.10.14

Працівники виконавчого апарату Тульчинської районної ради зібрали 1 785 грн. і перерахували на благодійний рахунок Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України для підтримки поранених та постраждалих українських військовослужбовців в зоні АТО.

Працівники Тульчинської районної ради підтримали Обласний благодійний марафон „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”, який стартував 16 вересня цього року. Даний марафон проходить з ініціативи голови обласної Ради Сергія Свитка та підтриманий Координаційною радою з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради, яка ухвалила рішення №28 “Про проведення обласного благодійного марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”, який проводиться для підтримки поранених та постраждалих українських військовослужбовців в зоні АТО. Зібрані в рамках марафону кошти будуть спрямовані на придбання ліків, засобів медичного призначення, обладнання та апаратури, харчування, санітарного транспорту для поранених та постраждалих військовослужбовців в зоні АТО.

Марафон проходить з 16 вересня по 6 жовтня 2014 року у Вінницькій області.

Також, працівники виконавчого апарату Тульчинської районної ради перерахували 2 130 грн. Тульчинській районній спілці ветеранів Афганістану. Дані кошти будуть напралені на придбання необхідних товаро-матеріальних цінностей для наших військовослужбовців, які несуть свою службу на південному-сході нашої держави в зоні АТО.

Просимо небайдужих жителів Тульчинського району долучитись до проведення даних акцій та внести свій посильний вклад задля підтримки наших вояків!