Памяті Шестопалова Віталія

04.08.16

Страшна звістка надійшла в нашу громаду, яка сповістила про трагічну смерть жителя села Михайлівки, який за покликом Батьківщини 20 липня 2015 року відповідно наказу військового комісара Тульчинського районного військового комісаріату  був призваний на військову службу під час мобілізації в особливий період та направлений до військової частини В – 4264  навчальний центр Збройних Сил України с. Старичі, Львівської області. В навчальному центрі зарекомендував себе з позитивної сторони, після закінчення якого був направлений до 90-го окремого аеромобільного десантно-штурмового батальйону, військова частина В 1611 м. Константинів, Донецької області, в якій успішно виконував завдання по захисту нашої держави, її незалежності та територіальної цілісності. Згодом охороняв рубежі  південної частини України. Отримав статус учасника бойових дій.

Будучи молодим чоловіком у розквіті сил, він, не ховаючись за долі інших захищав суверенітет і незалежність Вітчизни.

Пішов з життя зовсім передчасно. В його роки  жити, любити життя, працювати, підіймати дітей. В свій час Віталій Дмитрович працював трактористом у місцевому сільськогосподарському товаристві. Він був  добрим, працьовитим та завжди готовим прийти на допомогу тим, хто її потребував. В селі його поважали і любили. Страшне, непоправиме горе спіткало  родину, громаду. Ніколи вже рідні, близькі,  друзі та односельчани не побачать Віталія Дмитровича     таким життєрадісним,  дружелюбним, працьовитим. Він був істинним патріотом своєї Батьківщини. Царство небесне його душі, а рідним сил.