Подяка від голови обласної ради

30.10.14

27 жовтня 2014 року на адресу Тульчинської районної ради надійшов лист від голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка наступного змісту:

Голові Тульчинської
районної ради
Авраменко О.П.

Шановний Олексій Петрович!

Вислювлюю Вам та усьому колективу щиру подяку за доброчинність, милосердя та відповідальну громадянську позицію, які Ви проявили під час участі в Обласному благодійному марафоні «Врятуємо кожного бійця – захисника України».
Завдячуючи підтримці, яку Ви надали українським військовослужбовцям, буде придбано медичне обладнання, що дасть можливість врятувати життя поранених в зоні антитерористичної операції воїнів, які проходять лікування та реабілітацію у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регяону (м.Вінниця).
Приємно усвідомлювати, що наміри і дії подолян спрямовані на творення миру, добра і радості, з Україною в серці та вірою в її майбутнє.

З повагою – Голова обласної Ради Сергій Свитко.