Постійні комісії районної ради

20.10.14

На минулій неділі за участі голови районної ради  відбулись засідання постійних комісій, на яких депутати  ознайомились із проектами рішень чергової сесії. Із основним питанням порядку денного сесії про роботу за звітній період виступив голова районної ради О.Авраменко. Заступник головного лікаря центральної районної лікарні з дитинства та полого допомозі Г. Петрунько доповіла про хід виконання районної програми «Репродуктивне здоров’я до 2015 року». Про внесення змін до ряду районних програм проінформували начальник управління агропромислового розвитку О.Паламар, заступник начальника, начальник Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ  Л.Пастушенко, заступник начальника управління соціального захисту населення РДА О.Мокринський.

Крім переліку питань порядку денного, заслухано звіти про виконання районних програм, зокрема:

• Про хід виконання Програми зайнятості населення Тульчинського району на період до 2017 року;
  • Про хід виконання районної програми «Ліси району на 2002-2015 роки»;
  • Про хід виконання Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження у Тульчинському районі на 2014-2017 роки.