Привітання керівників району працівникам житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

14.03.14

Шановні друзі!
   Щиро вітаємо вас із професійним святом - Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Щоденна стабільна робота підприємств житлово-комунального господарства та сфери побуту забезпечує тепло та затишок в наших оселях, чистоту вулиць, безперебійний рух міського транспорту, якісне водопостачання та водовідведення, надання безліч інших комунальних та побутових послуг.

Сьогодні перед працівниками галузі ЖКГ постають нові завдання, вирішення яких спрямоване на реконструкцію і модернізацію діючих підприємств та вдосконалення існуючих технологій надання послуг населенню.

Глибоко переконані в тому, що ваша відповідальність та сумлінне ставлення до щоденних обов'язків, вияв доброзичливості до людей – споживачів послуг, сприятимуть створенню комфортних умов життя для жителів Тульчинщини.

Бажаємо вам родинного щастя, добробуту, злагоди та миру.

З шаною і повагою

Голова районної ради                              Олексій Авраменко