Шановні жителі Тульчинського району, дорогі друзі!

31.12.14

Від імені районної ради вітаємо всіх з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

Минають останні години старого року. На порозі світлі новорічні та різдвяні свята, які з діда-прадіда були й залишаються надзвичайно радісними і хвилюючими у житті кожного з нас. Збагачені новими знаннями та досвідом ми глибоко переосмислюємо минуле, з надією  дивимося у майбутнє і покладаємо великі  сподівання на добрі зміни у житті.

Рік, що минає, був непростим, як для країни в цілому, так і для органів місцевого самоврядування, виконавчої влади району та  кожного із Вас. Він був насичений тривожними подіями, напруженою працею, разом з тим, збагатив нас новим   життєвим досвідом.

Новорічні свята, Різдво Христове в народі здавна пов’язують з миром, спокоєм та достатком у наших оселях. А добробут, і матеріальне забезпечення усіх громадян безпосередньо залежить від  особистої та цілеспрямованої праці кожного з нас, і, найголовніше, від призупинення военних дій на Сході нашої країни, миру та стабільності у нашій країні.

Шановні жителі тульчинщини!

Дозвольте усім вам щиро подякувати за Вашу працю на благо нашої України, доземно вклонитись перед кожним жителем району, за волонтерську, жертовну, батьківську підтримку наших бійців, яку ви демонстрували впродовж року, що минає.

Щиро хочу побажати усім Вам добра та злагоди. Нехай Новий рік принесе нові надії та віру у краще майбутнє. Нехай Господь береже кожну родину, множить радість та добро, а прийдешні свята принесуть усім Божі та земні щедроти! Нехай дорогу у майбутнє осяває яскрава Різдвяна Зірка!

Світла і радості, довгоочікуваного миру нашим серцям, нашим сім’ям, нашій Україні!

З наступаючим Новим  роком та Різдвом Христовим!

З повагою голова районної ради    О. Авраменко