Семінар-нарада із головами сільських, селищних, міської рад

30.01.18

30 січня 2018 року в приміщенні Будинку Рад відбулася семінар-нарада сільських, селищних, міського голів. Відкрила та провела нараду заступник голови районної ради Н.Григорьєва. Із вступним словом до очільників місцевих рад звернувся голова районної державної адміністрації М.Підболячний. По питанню проведення загальних зборів громадян за місцем проживання в територіальних громадах району виступив із інформацією керуючий справами виконавчого апарату районної ради В.Вільчинський. Начальник загального відділу районної ради О.Данилюк висвітлив актуальні питання організації роботи з розгляду звернень громадян. Про основні положення Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» в частині декларування доходів доповів консультант голови районної ради з юридичних питань В.Ковтун.

Начальник Тульчинського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області С.Рудик акцентував увагу присутніх по питанню попередження пожеж та надзвичайних ситуацій та проведення інспекторських перевірок, які мають відбутися найближчим часом у сільських, селищних, міській радах.

Голови місцевих рад взяли активну участь у обговоренні питання, щодо реформування вторинної медичної допомоги та формування госпітальної ради, з якими виступили головні лікарі ЦРЛ та ПМСД - В.Лисиця та В.Нечипорук.

Головний спеціаліст Тульчинського відділення Немирівського ОДПІ Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області А.Чорноморець проінформувала голів рад по питанню декларування доходів отриманих у 2017 році.

В роботі семінару взяв участь та виступив  заступник начальника управління соціального захисту населення О. Мокринський.

Заступник голови районної ради Н.Григорьєва підвела підсумки семінару.