Шановні жителі Тульчинського району, дорогі друзі!

30.12.16

Від імені районної державної адміністрації та районної ради вітаємо всіх з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Відходить у минуле неспокійний 2016 рік. Він запам’ятався нам продовженням пошуку Україною власного шляху розвитку в умовах агресії Росії, громадсько-політичною активністю на місцевих виборах, напруженою щоденною працею. Нашу зрілість, цілеспрямованість, перспективність необхідно підтверджувати реалізацією комплексу невідкладних реформ, практичним єднанням влади і широкої громадськості навколо державотворчих ідей, спільних зусиль заради позитивних змін у суспільстві.

Напередодні цих чудових свят висловлюємо слова подяки і шани всім трудівникам району за самовіддану, наполегливу працю, за вагомі результати, досягнуті в галузях агропромислового комплексу, промислового виробництва і підприємництва, в соціальній, освітній, культурній сферах. Доля країни, перспектива суспільного розвитку, глибока економічна модернізація економіки – в наших руках!

Щиросердечно бажаємо кожному міцного здоров’я, віри, оптимізму, виваженості, мудрості і неодмінно – світлого родинного щастя. Миру, злагоди та добра вам, дорогі земляки!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

голова райдержадміністрації Микола Підболячний

голова райради Олексій Авраменко