Шановні жителі району!

20.06.14

Важкий, переломний період для нашої української землі сьогодні переживає  кожен свідомий українець, кожен тульчинець. Нові і нові інформації із сходу України б’ють по наших душах та серцях. Цей час є важким випробовуванням на честь, гідність та людяність кожного з нас, для нашої державності та права називатись нацією. Від того, як швидко, як міцно ми згуртуємось проти загрози зовнішньої агресії та внутрішнього сепаратизму, залежатиме шанс побудови Європейської України, де людина є найвищою цінністю суспільства. А тому в той час, коли гинуть наші солдати, мирні жителі, а ворожі війська та найманці окуповують українські території, закликаю усіх жителів району, представників громадських організацій, політичних партій, керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності до порозуміння, консолідації, злагоджених та обдуманих дій. Не даймо розірвати нас розбрату та непорозумінню, вчімося терпимості, вмінню дослухатися та розуміти один одного. “В єдності наша сила” – сьогодні ці пророчі слова звучать, як один із найважливіших векторів нашого порятунку. Єднаймося в єдину українську родину на благо нашої Вітчизни, майбутнього наших дітей.

Хочу висловити вдячність усім тульчинцям за виявлену дієву допомогу військовослужбовцям, які боронять нашу землю. Низько вклоняюсь батькам та сім’ям військовослужбовців, які сьогодні стоять на захисті Вітчизни. Нехай Господь береже усіх вас.

З вдячністю голова районної ради  О.Авраменко