Студенти Тульчинського училища культури звітували творчим концертом

04.06.18

Студентський та педагогічний колектив Тульчинського училища культури звітував перед жителями м. Тульчина концертом «Україна творчого світання».

Комунальний заклад обласної Ради відвідали голова районної ради Олексій .Авраменко,  заступник голови районної державної адміністрації В.Побережник, міський голова В.Весняний, голови районних відділів культури і туризму райдержадміністрацій, депутат обласної Ради  Геннадій Мазур, який, зокрема відзначив, що гордий, що у обласної Ради є такий комунальний заклад, в якому працюють такі неперевершені викладачі і такі талановиті студенти.  Сьогодні насправді свято високого мистецтва і я переконаний, зазначив депутат, що ті виступи, які сьогодні були на сцені – достойні найкращих українських та світових сцен. Кожен із нас переконався у тому, яка у нас талановита й обдарована молодь і з впевненістю можу сказати, що серед сьогоднішніх учасників є майбутні зірки сцени. Нехай ці люди прославляють Вінниччину і всю  Україну.

Звіт можна назвати справжнім  фестивалем талантів, бо у програму входило 23 номери, а концерт тривав кілька годин. В концерті взяли участь народний хор училища під керівництвом Любові Грушко, оркестр духових інструментів (керівник Андрій Михальченко), оркестр естрадних інструментів (керівник Радислав Козак), оркестр народної музики (керівник ­– Заслужений працівник культури України Леонід Трачук), студентський фольклорно-інструментальний ансамбль «Кобза» (керівник Віталій Тихоліз).

Колективи представили цікавий репертуар класичної, сучасної, народної музики. Українська пісня прозвучала у виконанні ансамблю «Зореграй» (керівник Альона Розлучна) та ансамблю автентичної пісні «Любава» (керівник  Ірина Хома).

Цікаві хореографічні композиції показали народний аматорський ансамбль народного танцю «Намисто»  (керівник Оксана Маковій) та ансамбль сучасного танцю «Глорія» (керівник Світлана Бегас).

Патріотичні твори, український гумор читали студенти відділу видовищно-театралізованих заходів, де головним режисером є Марія Гладка.

Студенти спеціалізації «Декоративно-прикладного мистецтва» організували та провели виставку робіт у приміщенні районного будинку культури.  Відеозабезпечення концерту здійснювали студенти спеціалізації «Кінофотовідеосправа» під керівництвом викладачів Юрія Рогозіна та Віталія Пересунька.