Свято останнього дзвоника

25.05.18

25 травня, у загальноосвітніх закладах нашого району пролунав останній дзвоник. З цією подією учнів вітали керівники району, зокрема, голова районної ради Олексій Авраменко цього святкового дня став гостем свята в Холодівській  загальноосвітній школі І – ІІ ступенів.
    Олексій Петрович щиро привітав учнів, вчителів, батьків із найяскравішим, найочікуванішим шкільним святом Останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул, та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості випускникам загальноосвітніх шкіл району, для яких сьогодні востаннє продзвенить шкільний дзвінок.
    Керівник району побажав випускникам не помилитись у виборі професії, стати гідними громадянами незалежної України. А юним школярам – продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
    Педагогам подякував за невтомну працю, за творчість та ентузіазм, за мудрість та натхнення у такій важливій для суспільства справі, як навчання та виховання майбутнього покоління громадян нашої Української держави.
   Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята і від сільського голови, вчителів, учнів та їх батьків. Щирими словами, красивими творчими композиціями привітали випускників учні молодших класів. Були цього дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих.
    Пролунав останній дзвінок, сповістив про початок дороги у нове, доросле та самостійне життя випускників та гамірливі безтурботні літні канікули для решти учнів.