В Кирнасівці Тульчинського району відкрили селищний водогін

27.07.17

24 липня на території Кирнасівскої селищної ради відбулося урочисте відкриття селищного водогону.

Саме завдяки активній позиції громади та безпосередньо селищного голови Тамари Процишиної вдалось довести до завершення будівництво водогону та надати якісні послуги з водопостачання населенню, – зазначив депутат обласної Ради Андрій Мельник, який взяв участь у його відкритті. Завжди приємно брати участь у завершенні гарної справи та розуміти, що  допомога і підтримка, як депутата обласної Ради, надала мешканцям громади не лише воду, а, в першу чергу, розуміння того, що влада про них дбає та не стоїть осторонь вирішення нагальних питань.

Будівництво системи водопостачання стало можливе завдяки ініціативі та безпосередній участі жителів Кирнасівки. Загальна вартість будівництва склала понад 350 тис грн. З цієї суми внесок людей становить понад 78 тисяч гривень.

Тульчинська районна рада зі свого бюджету на будівництво водогону виділила 100 тис грн. та селищна рада – більше 170 тис грн. У результаті спільними зусиллями 100 селищних дворів підключені до водопостачання. Загалом прокладено понад 7 км водогону.