Семінар із головами сільських, селищних, міської рад.

24.12.15

24 грудня 2015 року районною радою, районною державною адміністрацією проведено семінар нараду для сільських, селищних, міського голів. Із вступним словом перед очільниками рад виступив голова районної ради О. Авраменко.

Відповідно до плану роботи семінару розглянуто ряд питань, зокрема:    про зміни в законодавстві щодо реєстрації нерухомого майна та бізнесу;   про порядок оформлення спадщини;    про основні вимоги антикорупційного законодавства. Дані питання висвітлив начальник районного управління юстиції – М. Лазарук.

Головний спеціаліст Тульчинського відділення Немирівського ОДПІ Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області А.Чорноморець проінформувала присутніх по питаннях формування доходів місцевих бюджетів та встановлення місцевих податків та зборів.

Про регламент роботи районної, сільських, селищних, міської рад; актуальні питання організації роботи з розгляду звернень громадян та виконавську дисципліну з питань організаційної роботи та контролю за документообігом в органах місцевого самоврядування виступили  В.Вільчинський – начальник організаційного відділу районної ради, А.Антонюк – головний спеціаліст загального відділу апарату РДА та  А. Колісник – головний спеціаліст з питань контролю відділу організаційної та кадрової роботи апарату РДА.

Головний інженер Тульчинського міжрайонного управління водних ресурсів М.Несторишен ознайомив голів місцевих рад із комплексною цільовою програмою розвитку водного господарства Тульчинського району до 2021 року.