Відбулось засідання з підготовки Міжнародного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України»

04.07.14

3 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у першому засіданні з підготовки та проведення другого Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України», проведення якого планується 21-23 серпня цього року.

Під час наради були обговорені організаційні питання та розподілено сфери відповідальності щодо підготовки та проведення форуму між профільними Департаментами, управліннями облдержадміністрації, а також депутатами обласної Ради.

У заході візьмуть участь делегації із 6 зарубіжних держав – Польщі, Грузії, Молдови, Румунії, Хорватії та Республіки Білорусь.

На форумі будуть представлені інвестиційні проекти Вінниччини, зокрема, в агропромисловому комплексі, виробництві будівельних матеріалів, торгівлі, переробній та легкій промисловості. Також планується розгляд пропозицій іноземних інвесторів для  реалізації в нашій області.

До складу обласного організаційного комітету з підготовки та проведення другого Міжнародного інвестиційного форуму "Вінниччина - бізнес в центрі України" включені такі представники Вінницької обласної Ради: перший заступник голови обласної Ради, співголова організаційного комітету Ігор Кревський, голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради – керуючий справами Степан Нешик, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк, голова постійної комісії обласної Ради з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку, голова ВОО МГО "Україна-Польша-Німеччина" Олексій Гаврилов, начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції виконавчого апарату обласної Ради Володимир Мережко.

Наступне засідання з підготовки та проведення другого Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України» заплановано провести 11 липня поточного року.