Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування оголошує конкурс

27.07.17

З метою відзначення кращих місцевих рад та представників органів місцевого самоврядування; просування Вінниччини як успішного регіону з висококваліфікованими управлінцями та спеціалістами; а також підвищення рейтингу області серед інших регіонів України, Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування оголошує конкурс  «Успішне  самоврядування  Вінниччини».

Конкурс проводиться у 5 номінаціях, по 3 переможці в кожній:

Успішна рада;

Ініціативний голова;

Професійна посадова особа місцевого самоврядування;

Відповідальний депутат;

Кращий активіст територіальної громади.

Участь в конкурсі можуть брати територіальні громади - члени ВОАОМС та їх активні представники. А номінувати кандидатів на участь в конкурсі мають місцеві ради. Підставою для участі є рішення сесії відповідної ради.

Конкурс триватиме з 17 липня до 31 жовтня 2017 року.

Нагородження переможців відбудеться під час загальних зборів Асоціації, присвячених Дню місцевого самоврядування в Україні. Переможці отримають відзнаку та  грошову винагороду відповідно до номінацій.

Щоб взяти участь в конкурсі, потрібно надіслати заявку учасника на електронну адресу Асоціації  org.voaoms@gmail.com  або листом чи особисто на адресу: 21050    м. Вінниця, вул. Соборна, 72, каб. 313.

Бланки заяв можна знайти на сайті: http://sg.vn.ua