Вітаємо переможця!

09.08.17

3 серпня відбулось засідання конкурсної комісії з визначення переможців обласного конкурсу «Людина Року». Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка члени комісії розглянули подання зі 114 претендентів від  59-ти місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів, профспілок, громадських об’єднань, осередків політичних партій.

Після обговорення та голосування, присутні на засіданні 14 членів комісії визначились з кандидатурами по кожній номінації.

Від Тульчинського району переможцем у номінації «Митець» став

ЗОРИК Григорій Іванович - викладач Тульчинського училища культури за дисциплінами «Живопис», «Малюнок», «Композиція», титулований художник, знаний митець. До 400-річчя Тульчина за його проектом було затверджено герб і прапор міста та герб Тульчинського району.

Слід зазначити, що обласний конкурс на звання «Людина року» проводиться з метою виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності. Вручення відзнаки «Людина року» заплановане на 23 серпня під час проведення урочистих заходів з нагоди Дня Незалежності України.