Засідання Координаційної ради

18.09.14

18 вересня 2014 року відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Про підготовку об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період доповів Побережник В.І. перший заступник голови районної державної адміністрації. В ході обговорення даного питання виступили Митрицан М.М. начальник відділу освіти РДА про готовність закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період, Нечипорук В.О. головний лікар КУ «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» про проведену роботу в структурних підрозділах Центру, Панасюк М.В. Шпиківський селищний голова та Процишин В.П. Кирнасівський селищний голова проінформували про готовність територіальних громад, Підгорний М.М. директор ДП «Тульчинський райагроліс», Поліщук В.А. директор ДП «Тульчинське ЛМГ», Чорнопиский О.В. начальник Тульчинських електричних мереж надали інформації про можливості надання послуг як для установ так і для жителів громад району. З даного питання було прийнято відповідне рішення.

Про перегляд договорів оренди землі проінформував учасників засідання Подоляк І.В. начальник відділу Держземагенства у Тульчинському районі.

В засіданні за участі голів сільських, селищних, міської рад взяли участь Роспутна Г.Г. голова районної державної адміністрації, Третякова К.В. начальник відділу культури і туризму РДА, Рудик С.В. начальник служби цивільного захисту у Тульчинському районі ТУ МНС України у Вінницькій області, Кавун В.В. начальник Тульчинського міжрайонного управління газового господарства, Малярчук М.В. головний інженер філії «Тульчинська дорожня експлуатаційна дільниця», Дьоміна О.О. директор Територіального центру соціального обслуговування, представники районних ЗМІ.