Загальні збори громадян в Юрківській територіальній громаді

22.02.19

Відповідно до графіку проведення загальних зборів громадян за місцем проживання, 21лютого 2019 відбулись загальні збори громадян села Юрківки.

В роботі зборів брали участь заступник голови районної ради Надія Іванівна Григорьєва та заступник начальника управління соціального захисту населення Олександр Мокринський.

Про роботу сільського голови прозвітувала Шкуропат Яна Олександрівна, акцентувавши увагу на питаннях виконання місцевого бюджету, програми соціально-економічного розвитку села, благоустрою, тощо.

Голова громади також зосередила увагу жителів села на участі в 15 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. Проект «Реконструкція вуличного освітлення в с. Юрківка» вийшов переможцем. Бюджет проекту склав 174 тис. грн., в т.ч.: 50 тис.грн. – фонд конкурсу, 45 тис. грн. – фермерські господарства, які господарюють на території села, 79 тис.грн. – Юрківська сільська рада. На сьогоднішній день проект завершено, а місцева рада готується до участі у 16 обласному конкурсі.

Підсумовуючи, голова територіальної громади подякувала усім сільськогосподарським виробникам, фермерам, керівникам  бюджетних установ та усім жителям громади за небайдуже ставлення до проблем села  та активну участь у їх вирішенні.

В роботі зборів також взяли участь та прозвітували про свою роботу дільничий інспектор поліції Тимченко М.Б., головний лікар АЗПСМ Філатович Н.А.