Загальні збори громадян за місцем проживання у 2014 році

07.03.14

Тульчинська районна рада інформує, що відповідно до затвердженого графіку, станом на 7.03.2014 року загальні збори громадян відбулись в більшості територіальних громад району, зокрема в Бортницькій, Заозерненській, Копіївській, Суворовській, Дранській, Крищинецькій, Клебанській, Кирнасівській, Богданівській, Зарічненській, Сільницькій, Михайлівській, Левківській територіальних громадах. На загальних зборах прозвітували голови та депутати відповідних територіальних громад, дільничні інспектори закріплених територій. В загальних зборах беруть участь голова районної ради – Авраменко О.П., начальник організаційного відділу районної ради – Вільчинський В.В., консультант організаційного відділу районної ради – Савишин Б.П.