Засідання постійних комісій

28.11.14

27.11.2014 року  за участі голови районної ради О.П.Авраменка,  голови районної державної адміністрації Г.Г. Роспутної, першого заступника голови районної державної адміністрації В.І. Побережника відбулись засідання постійних комісій районної ради на яких було попередньо розглянуто проекти рішень, що виносяться на розгляд 29 сесії районної ради, зокрема:

- Звіт голови районної державної адміністрації про здійснення делегованих районною радою повноважень;

- Про Програму економічного і соціального розвитку Тульчинського району на 2015 рік;

- Про районну програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2015 -2016 роки;

- Про Комплексну цільову програму розвитку водного господарства Тульчинського району Вінницької області на період до 2021 року;

- Про правоохоронну програму профілактики злочинності у Тульчинському районі на 2015 рік та інші.

Розглянуті проекти рішень із змінами та доповненнями рекомендовано депутатами на розгляд чергової сесії районної ради.