Засідання постійних комісій

23.05.18

23 травня 2018 року відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань  освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, спорту, туризму, роботи з молоддю, з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності і етики, гласності, агропромислового комплексу, регулювання земельних ресурсів та реформування земельних відносин. В роботі комісій брали участь – голова районної ради Авраменко О.П та заступник голови районної ради Григорьєва Н.І.

Засідання відбулось під головуванням голів вищевказаних комісій - Марцинюка В.Г. та  Рябокінь В.М. В роботі комісій також брали участь  Чепернатий С.В. - заступник начальника відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації, Железняк Л. М. – директор Сільницького ЗЗСО І-ІІ ст., Свистун В. С. – директор Бортницького ЗЗСО І-ІІ ст.

Басараб І. О. – Заозерненський сільський голова, Ясинецький С. І. – Сільницький сільський голова, Бабінець Б. В. – Бортницький сільський голова.

До порядку денного спільного засідання комісій було внесено ряд проектів рішень, зокрема:

- про припинення юридичної особи – Сільницької загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Тульчинської районної ради Вінницької області шляхом її ліквідації;

- про припинення юридичної особи – Бортницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тульчинської районної ради Вінницької області шляхом її ліквідації;

- про припинення юридичної особи – Василівської  початкової  школи І ступеня Тульчинської районної ради Вінницької області шляхом її ліквідації.

Детально про стан освітянської галузі на даному етапі проінформував   заступник начальника відділу освіти, молоді і спорту РДА – Чепернатий С.В., який акцентував увагу членів профільних комісій на проблемних питаннях галузі, зокрема щодо подальшого фінансування заробітних плат вихователів дошкільних навчальних закладів та технічних працівників загальноосвітніх шкіл.

В обговоренні даних питань активну участь прийняли голови місцевих рад, директори навчальних закладів та члени профільних депутатських комісій.

З метою збереження навчальних закладів головам місцевих рад дано доручення щодо підготовки гарантійних листів, щодо подальшого співфінансування закладів.

Підсумки засідання постійних комісій підвів голова районної ради О.Авраменко.