Засідання постійних комісій районної ради

25.07.14

24 липня 2014 року відбулись спільні засідання постійних депутатських комісій районної ради. Депутати ознайомились, вивчили запропоновані питання та  підготували  проекти рішень на розгляд чергової сесії районної ради, зокрема:

1. Про хід виконання Комплексної програми мобілізації зусиль органів місцевого самоврядування, Немирівської об’єднаної державної податкової інспекції, інших служб по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2012-2017 роки.
  2. Про внесення змін до районної Програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України на період з 2011 по 2015 рік, затвердженої рішенням 4 сесії 6 скликання від 17 березня 2011 року.
  3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2014 року та інш.

В засіданні постійних комісій взяв участь голова районної ради Авраменко О.П.