Заявки на конкурс «Людина року» приймаються до 1 серпня 2017 року

30.06.17

Щороку до  Дня Незалежності України проводиться обласний конкурс на звання „Людина року”. У конкурсі беруть участь вінничани, які проживають на території області та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки у розрізі 25 оголошених номінацій: „Архітектор”, „Регіональний лідер”, „Громадський діяч”, „Депутат”, „Державний службовець”, „Діяч культури та мистецтва”, „Діяч науки”, „Жінка”, „Журналіст”, „Міський голова, голова районної ради”, „Митець”, „Посадова особа місцевого самоврядування”, „Працівник освіти”, „Працівник охорони здоров’я”, „Працівник сільського господарства”, „Працівник соціального захисту”, „Працівник сфери обслуговування”, „Підприємець”, „Промисловець”, „Роботодавець”, „Сільський, селищний голова”, „Сільськогосподарський товаровиробник приватного сектора”, „Спортсмен”, „Юний митець”, „Юний спортсмен”.

Для визначення переможців конкурсу місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, трудові колективи, професійні спілки, громадські об’єднання, осередки політичних партій, інші громадські об’єднання звертаються до комісії з листом-клопотанням на ім’я голови обласної Ради Анатолія Олійника, характеристикою, біографічною довідкою та іншими документами, що підтверджують особисті заслуги і вагомі професійні досягнення претендентів на звання „Людина року”. Також необхідно додати копію паспорту та ідентифікаційного номера.

Нагадаємо, що особа, якій звання «Людина року» вже було присвоєно, на здобуття його повторно не висувається.

Прийом документів здійснюється до 1 серпня 2017 року включно за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 70, каб. №312, тел. (0432) 611538.

З Положенням про проведення обласного конкурсу на звання “Людина року”  можна ознайомитись на сайті обласної Ради в розділі «Конкурси», або за посиланням http://www.vinrada.gov.ua/polozhennya-pro-provedennya-oblasnogo-konkursu-na-zvannya-ljudina-roku.htm.