Центр психологічної підтримки «Лотос

24.10.14

Вінницька громадська організація «Центр психологічної підтримки «Лотос» звертається із проханням до керівників навчальних закладів, сільських, селищних, міського голів рад району із проханням в наданні допомоги у організації та популяризації профорієнтаційної виставки навчальних закладів м.Вінниці та Вінницької області «Майбутній студент».

У виставці візьмуть участь академії, університети, коледжі, технікуми, професійно-технічні навчальні заклади, школи іноземних мов, які будуть презентувати свої навчальні заклади, нададуть детальну інформацію про заклад, спеціальності та їх переваги, умови вступу та навчання.

Даний захід спрямований на залучення суспільного інтересу до освіти, формування єдиного освітнього простору, надання молоді інформації про можливості отримання професійної освіти на Вінниччині та допоможе здобути цікаву і корисну інформацію для школярів, студентів та їх батьків, надасть ексклюзивну можливість відвідати усі навчальні заклади одночасно без втрат часу та коштів.

Виставка проходитиме 15-16 листопада п.р. з 10.00 до 16.00 год. в торговельно-розважальному центрі «Кемпа» (м. Вінниця, вул. Кармелюка 2, другий поверх, вхід зі сторони набережної «Рошен»).