Список депутатів 7 скликання

1. Авраменко Олексій Петрович

посада: голова районної ради, обраний за списком Аграрної партії України;

2. Білик Сергій Васильович

посада: лісничий ДП «Тульчинський райагроліс», обраний за списком партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;

3. Валько Роман Миколайович

    посада: голова ФГ «Берізки» с. Ганнопіль, обраний за списком Аграрної
     партії України;

4. Винославська Оксана Володимирівна

посада:начальник КП Тульчинське архітектурне планувально-проектне бюро», обрана за списком Радикальної партії Олега Ляшка;

5. Гетьман Юрій Іванович

пенсіонер, обраний за списком Радикальної партії Олега Ляшка;

6. Григорьєва Надія Іванівна

тимчасово не працює, обрана за списком партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;

7. Дяченко Олег Дмитрович  

посада: директор ТОВ "Богданіське" с. Богданівка, обраний за списком Аграрної партії України;

8. Івасюк Олег Васильович

посада: оператор газової котельні районної ради, обраний за списком Радикальної партії Олега Ляшка;

9. Кішик Тетяна Григорівна

посада: завідуюча Крищинецьким ДНЗ, обрана за списком партії «Всеукраїнське об’єднання Батьківщина»;

10. Кондратюк Олександр Пантелеймонович

фізична особа підприємець, обраний за списком партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;

11. Коняєв Юрій Валерійович

посада: голова  ФГ «Скарбова» с. Юрківка, обраний за списком партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;

12. Косий Сергій Васильович

посада: головний інженер ТОВ "Богданіське" с. Богданівка, обраний за списком Аграрної партії України;

13. Котовська Леоніда Іванівна

      посада: директор Печерської ЗШ І-ІІІ ст., обрана за списком партії "БЛОК ПЕТРА
       ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

14. Мандрик Юрій Федорович

посада: директор ПП «Корнер», обраний за списком Аграрної партії України;

15. Марцинюк Василь Григорович

пенсіонер, обраний за списком партії Аграрної партії України;

16. Мельник Віталій Дмитрович   

посада: охоронник Зарічненської ЗОШ 1-3 ступенів, обраний за списком партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;

17. Митрицан Михайло Михайлович

посада: начальник відділу освіти РДА, обраний за списком партії «Всеукраїнське об’єднання Батьківщина»;

18. Найда Тетяна Миколаївна

посада: керівник апарату РДА, обрана за списком партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;                  

19. Носулько Олександр Петрович

посада: оператор газорозподільчої станції ПАТ ”Черкаситрансгаз”, обраний за списком партії «Всеукраїнське об’єднання Батьківщина»;

20. Побережник Віталій Іванович

посада: перший заступник голови РДА, обраний за списком партії «Всеукраїнське об’єднання Батьківщина»;

21. Подоляк Ігор Васильович

начальник відділу Держгеокадастру, обраний за списком партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;

22. Покиньчереда Віктор Іванович

посада: директор ПСП "Левківці", обраний за списком Аграрної партії України;

23. Рябокінь Валентина Михайлівна

посада: директор Білоусівської ЗОШ, обрана за списком партії «Всеукраїнське об’єднання Батьківщина»;

24. Рябокінь Василь Андрійович

посада: вчитель Юрківської ЗОШ, обраний за списком партії «Всеукраїнське об’єднання Батьківщина»;

25. Ситник Микола Васильович

тимчасово не працює, обраний за списком Радикальної партії Олега Ляшка;

26. Теремчук Олександр Михайлович

посада: заступник директора СТОВ «Авангард» с. Сільниця, обраний за списком Аграрної партії України;

27. Тимчик Олександр Іванович

фізична особа підприємець, обраний за списком Радикальної партії Олега Ляшка;

28. Туз Лілія Дмитрівна    

посада: вчитель Торківської ЗОШ, обрана за списком партії  «Всеукраїнське об’єднання Батьківщина»;

29. Фалаштинський Анатолій Васильович

посада: лісничий ДП «Тульчинський райагроліс», обраний за списком партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;

30. Харченко Віталій Вікторович

посада: пресувальник сиру ТОВ «Терра – Фудд», обраний за списком Радикальної партії Олега Ляшка;

31. Хворостовський Валерій Миколайович

посада: директор ПАТ "Дружба-ВМ", обраний за списком Аграрної партії України;

32. Швець Олена Вікторівна

посада: помічник-консультант народного депутата України Спориша І.Д., обрана за списком партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;

33. Шевчук Віктор Олександрович

посада: заступник директора ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» с. Бортники, обраний за списком партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;

34. Якубов Віктор Андрійович

посада: регіональний представник ТОВ "Август-Україна", обраний за списком  Аграрної партії України

 

Відомості про депутатів на сайті ЦВК