Виконавчий апарат районної ради

Авраменко Олексій Петрович – 
голова районної ради
 
25.05.1961 р. н.
Освіта – вища, Вилоколукський сільськогосподарський інститут за спеціальністю агорономія, Львівський Державний аграрний університет за спеціальністю інженер-землевпорядник  
 
На посаді голови районної
ради з 2010 року
 
 
Григорьєва Надія іванівна - заступник голови районної ради
 
16.12.1963 р.н.
 
Освіта - вища, Українська ордена Трудового Червоного Прапору сільськогосподарська академія, економіст - організатор. На посаді заступника голови районної ради працює з 26.07.2017 року.
 
 
 
 
 
 
 
Вільчинський Віталій Володимирович – 
керуючий справами виконавчого апарату районної ради
 
25.02.1972 р. н.
Освіта – вища, Одеський державний економічний університет, економіст. Українська Академія державного управління, магістр державного управління.  На даній посаді працює з 09.02.2017 року.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Ковтун Василь Васильович - консультант голови районної ради з юриичних питань 11.01.1978 р.н. Освіта - вища, Тернопільський національний економічний університет, юрист. На даній посаді працює з 01.06.2016 року.
 
                                       
 
 
 
Подунай  Віра Павлівна – 
провідний спеціаліст організаційного відділу
 
21.01.1969 р. н.
Освіта – вища, Вінницький державний педагогічний інститут, вчитель російської мови і літератури.  На даній посаді працює з 28.05.1998 року.
 
 
 
 
Смоглій Оксана Андріївна – 
консультант організаційного відділу районної ради
 
25.05.1965 р. н.
Освіта – вища, Одеський державний педагогічний інститут ім. К.Д. Ушинського, вчитель початкових класів.  На даній посаді працює з 15.11.2016 року.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Данилюк  Олександр Григорович – 
начальник загального відділу
 
04.11.1981 р. н.
Освіта – вища, Львівський державний аграрний університет, облік і аудит. На даній посаді працює з червня 2002 року.
 
 
 
 
 
       Огородник Лариса Вікторівна – 
       головний бухгалтер районної  ради
 
       01.08.1974 р. н.
       Освіта – вища, Київський національний
       торговельно-економічний  університет, 
       облік і аудит.  На даній посаді працює з
       22.03.2011 року.